Поширені запитання

1. Якими автомобілями здійснюється перевезення?

Перевезення здійснюються наступними автомобілями:

– Mercedes-Benz  Sprinter,

– Renault Trafic,

– Opel Vivaro,

– Mercedes-Benz Vito.

Комфортабельні буси на 8 пасажирських місць. Сидіння розташовані таким чином, що пасажири один одному не заважають. Так само присутні пледи, для зручності наших клієнтів. Поїздки здійснюються максимально швидко і в прекрасному настрої. Так як у нас професійні та відповідальні водія.

2. Як проходиться митниця?
Проходження митниці повністю контролюється нашим водієм, який проконсультує Вас і допоможе з заповнення міграційної карти. З автомобіля потрібно буде виходити тільки для проходження паспортного контролю, при цьому багаж з собою брати не потрібно. Провезення багажу покладається на водія, і з автомобіля не дістається.

3. Як проходить поїздка?
Під час поїздки Ви можете переглядати фільми. Зупинки робимо за вимогами на заправних станціях, в яких є чисті санвузли, можна привести себе в порядок, поїсти і випити смачну каву. Шановні пасажири, прохання, якщо кому-то в дорозі стало холодно або жарко, а може бути дме з відкритого люка або кватирки двері, не потрібно соромитися звернутися до водія, для того щоб поїздка приносила вам тільки приємні комфорт.

4.Скільки багажу можна брати з собою?
Наші автомобілі обладнані місткими багажними відділеннями. Однак є обмеження по багажу, що. На одного пасажира допускається одна дорожня сумка, і ручна поклажа. Якщо Ваш багаж перевищує допустимий розмір, необхідно повідомляти про це диспетчеру. На митниці допустимо одному пасажиру проводити з собою багаж до 50кг. Так само не допустимо провозити через митницю заборонені предмети такі як зброя, наркотики, заборонені речовини і т.д. Зверніть увагу, що на митниці дуже негативно ставляться до провезення таких продуктів харчування як сало, м’ясо, ковбаси, м’ясо птиці та молочні продукти.

5.Бронювання місць.
Бронювання місць відбувається в телефонному режимі, зателефонувавши на будь-який телефон вказаний в контактах. Наші ввічливі диспетчера з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Бронювання бажано за 2-3 дні до дати виїзду. Якщо дата випадає на святкові дні або вихідні, переконливе прохання бронювати місця за 7 днів. За день до виїзду ми з Вами зв’яжемося і повідомимо держ номер автомобіля і точний час виїзду. Якщо за день до виїзду диспетчер не зв’язався з Вами, прохання зателефонувати нам і підтвердити бронь.

Забронировать поездку

    Заполните форму ниже
    Диспетчер подтвердит бронь в течении 10 минут.


    ×